خدمات سئو

سئو چیست؟

سئو مخفف (Search Engine Optimization) می باشد که فقط مختص موتور جست و جو گوگل نمی باشد و تمامی موتور های جستجو یک الگریتم و مکانیزم برای بررسی سایت ها دارند تا با امتیاز دهی به پارامتر های مختلف آن ها رتبه ای را به آن وب سایت اختصاص دهند.

موتور های جست و جو به دنبال این می باشند که بهترین نتیجه را برای کاربران خود نمایش دهند و به همین دلیل این مشخصه ها را اعلام کرده اند تا وب مستر ها بتوانند با استفاده از این مشخصه ها سایت خود را بهینه کنند و جایگاه بهتری در موتور های جست و جو به خود اختصاص دهند.

سئو چرا اهمیت دارد؟

می توان به این سوال به این صورت پاسخ داد، شما اگر یک مغازه بخواهید راه اندازی کنید به طور حتم در پر طردد ترین خیایان ها به دنبال مکانی برای مغازه خود میگردید تا مشتریان بیشتری شما را ببینند. در کسب و کار مجازی هم بهتر و بیشتر دیده شدن میتواند به درآمد بیشتر شما کمک کند.

رتبه یک موتور جست و جویی مثل گوگل همان مغاره بر خیابان اصلی می باشد که حتی جای پارک هم دارد، طبق اماری که از گوگل خارج شده لینک یک سرچ گوگل چیزی حدود 60 درصد ورودی از موتور جست و جو را میگیرد. شما در نظر بگیرید که یک کلمه در گوگل 1000 بار در روز سرچ شود ، لینک یک گوگل 600 نفر از این سرچ ها را به سمت خود جذب میکند.

پس نتیجه میگیرید بیشتر از تبلیغات در فضای مجازی سئو سایت شما میتواند برای شما مشتری ساز باشد.

سئو تیم قدرتمند نوین سایت

تیم نوین سایت متشکل از وب مستر های بسیار توانا که از تمامی به روز رسانی هی موتور های جستجو مطلع هستند اماده هستند که با بهترین برنامه ریزی کسب و کار شما را رشد دهند، ما با افتخار میگوییم که تیم نوین سایت نیازی به تبلیغات ندارد و کسانی که با ما کار کرده اند بهترین تبلیغات برای ما هستند چون نتیجه کار با نوین سایت آن ها را شگفت زده کرده است.